خبر فوری

درخشش فیلم "قاضی" در جشنواره فیلم تورنتو

درخشش فیلم "قاضی" در جشنواره فیلم تورنتو
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

سی و نهمین جشنواره بین المللی تورنتو روز پنجشنبه چهارم سپتامبر با نمایش فیلم “قاضی” و با شرکت رابرت داونی بازیگر این فیلم گشایش یافت.

در فیلم قاضی، رابرت داونی نقش وکیل موفقی در یک شهر بزرگ را بازی می کند که برای دفن مادرش به شهر کوچک خود باز می گردد. شهری که پدرش قاضی آن و متهم به قتل مادرش است.

رابرت داونی در شب گشایش جشنواره گفت از اینکه فیلم قاضی به نمایش درآمده هیجان زده است.

رابرت داونی: “از این ایده خوشم آمد. مانند اینکه در جشن عروسی اولین رقص با شما باشد. در آن صورت مایلید که مجلس را گرم کنید و امیدوارم که فیلم قاضی چنین کند.” فیلم قاضی در پائیز امسال در سراسر جهان اکران خواهد شد.

ژولیت بینوش، بازیگر فرانسوی نیز به خاطر بازی در تازه ترین فیلم اولیویه آسایاس به نام “ابرهای سیلز ماریا” بر فرش قرمز جشنواره ظاهر شد. این فیلم امسال در جشنواره کن هم به نمایش درآمد.

اولیویه آسایاس، کارگردان فرانسوی فیلم می گوید: “برایم واقعا هیجان انگیز است که این فیلم در اینجا جان تازه ای گرفت. رابطه محکمی با این جشنواره احساس می کنم که رویدادی بزرگ است.”

در این فیلم ژولیت بینوش در نقش یک ستاره کهنسال ظاهر می شود که از او خواسته می شود به صحنه تئاتر بازگردد و نقشی را زنده کند که موجب موفقیت حرفه ای او شد. او روی صحنه ظاهر می شود اما نقش جالب دیگری را بازی می کند.

جشنواره فیلم تورنتو که یکی از مهمترین رویدادهای صنعت سینماست، تا ۱۴ سپتامبر ادامه خواهد داشت و ۲۸۵ فیلم در آن به نمایش درخواهد آمد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.