خبر فوری
This content is not available in your region

پیروزی فابیو آرو در هجدهمین روز رقابت های دوچرخه سواری ووئلتا

نظرها
پیروزی فابیو آرو در هجدهمین روز رقابت های دوچرخه سواری ووئلتا
اندازه متن Aa Aa

فابیو آرو، رکابزن تیم آستانه به دومین پیروزی خود در رقابتهای دوچرخه سواری ووئلتا دست یافت.

در مرحله هجدهم این رقابتها که روز پنجشنبه به مسافت یکصد و پنجاه و هفت کیلومتر و در حد فاصل «آ استرادا» و «مونته کاستروه» برگزار شد این رکابزن ۲۴ ساله ایتالیایی با ثبت زمان سه ساعت و چهل و هفت دقیقه و هفده ثانیه زودتر از سایر دوچرخه سواران از خط پایان عبور کرد.

فابیو آرو فاتح یازدهمین روز این رقابتهای نیز شده بود.

در این مرحله، کریس فروم رکابزن بریتانیایی تیم اسکای دوم شد و توانست در جدول کلی این رقابت ها نیز مقام دوم را از آلخاندرو والورده بگیرد. رهبر تیم اسکای همچنین اختلاف خود با آلبرتو کونتادور صدرنشین را بیست ثانیه کمتر کرد.

در آخرین سربالایی مسیر در فاصله سه کیلومتری خط پایان، فابیو آرو حمله ای را آغاز کرد و با پشت سر گذاشتن کونتادور، والورده و رودریگز، کریس فروم را هم در نزدیکی خط پایان شکست داد.

تنها سه روز به پایان تور دوچرخه سواری ووئلتا باقی مانده و در جدول کلی این رقابت ها، آلبرتو کونتادور با برتری یک دقیقه و نوزده ثانیه نسبت به کریس فروم همچنان صدرنشین است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.