خبر فوری
This content is not available in your region

صدرنشینی کونتادور در تور اسپانیا همچنان ادامه دارد

نظرها
صدرنشینی کونتادور در تور اسپانیا همچنان ادامه دارد
اندازه متن Aa Aa

آلبرتو کونتادور فاتح مرحله بیستم رقابت های دوچرخه سواری ووئلتا شد.

در این مرحله که حد فاصل “سانتو استوو دِ ریباس دِ سیل” و “پوئرتو دِ آنکارس” به مسافت ۱۸۵ کیلومتر و هفتصد متر برگزار شد، آلبرتو کونتادور با زمان پنج ساعت و یازده دقیقه و ۴۳ ثانیه از خط پایان گذشت تا به صدرنشینی خود در جدول کلی این رقابت ها ادامه دهد.

مقام دوم این مرحله از آن کریس فروم، رکابزن بریتانیایی تیم اسکای شد که با شانزده ثانیه اختلاف نسبت به کونتادور مسیر مسابقه را به پایان برد.

آلخاندور والورده اسپانیایی هم که برای تیم مووی استار رکاب می زند، با ۵۷ ثانیه اختلاف نسبت به کونتادور از خط پایان گذشت تا حائز مقام سوم شود.

آخرین مرحله رقابت های تور اسپانیا موسوم به ووئلتا روز یکشنبه برگزار خواهد شد و در آستانه آن، آلبرتو کونتادور در صدر جدول کلی قرار دارد. نفر دوم این جدول کریس فروم است که یک دقیقه و ۳۷ ثانیه نسبت به کونتادور اختلاف دارد و آلخاندرو والورده هم با دو دقیقه و ۳۵ ثانیه اختلاف نسبت به کونتادور، مکان سوم این جدول را به خود اختصاص داده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.