خبر فوری
This content is not available in your region

شناسایی تعداد جدیدی از مبتلایان به ویروس ابولا در سیرالئون

نظرها
شناسایی تعداد جدیدی از مبتلایان به ویروس ابولا در سیرالئون
اندازه متن Aa Aa

مقام های وزارت بهداشت سیرالئون می گویند، با وضع مقررات سه روزه منع آمد و رفت و کنترل خانه به خانه توانسته اند تعداد جدیدی از مبتلایان به ویروس ابولا را شناسایی کنند.

یکی از نیروهای گروه عملیات برای مقابله با ابولا در این کشور می گوید: “گزارش هایی در راه است که از شناسایی تعداد جدیدی از مبتلایان به این ویروس خبر می دهد. اگرچه هنوز به تائید نهایی نرسیده اما در برخی مکان ها همچون پورتلوکو، حدود ۲۲ فرد مبتلا شناسایی شده اند و همه انها به مراکز درمانی منتقل شده اند.”

همزمان با ادامه تلاش ها در کشورهای غرب آفریقا برای مقابله با ویروس مرگبار ابولا، وزارت بهداشت عربستان سعودی نیز با نزدیک شدن به آغاز مراسم سالانه حج، راهکارهایی را برای مقابله با گسترش این ویروس آغاز کرده است.

کارکنان وزارت بهداشت تمامی مسافرانی را که برای اعمال حج وارد فرودگاه شهر جده می شوند، مورد معاینه قرار می دهند تا از سلامت آنها اطمینان یابند.

این کشور همچنین ورود زائران از کشورهای سیرالئون، گینه و لیبریا به عربستان را ممنوع کرده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.