خبر فوری

افتتاح پیست اتومبیلرانی سوچی

افتتاح پیست اتومبیلرانی سوچی
اندازه متن Aa Aa

پیست اتومبیلرانی شهر سوچی افتتاح شد. قرار است روسیه برای اولین بار در تاریخ، میزبان یک مسابقه جایزه بزرگ فرمول یک باشد. این مسابقه در تاریخ بیستم مهرماه در این پیست برگزار خواهد شد.

به گفته فرماندار کراسنودار که در این مراسم شرکت داشت، پیست اتومبیلرانی سوچی از طراحی و معماری زیبایی بهره می برد و یکی از بهترین پیست های فرمول یک جهان خواهد بود.

این پیست یک هفته قبل از افتتاح با انجام دور هفتم مسابقات اتومبیلرانی خودروی های سواری روسیه مورد آزمایش و از سوی فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی مورد تایید قرار گرفته است.

در همین حال، بالا گرفتن تنش میان غرب و روسیه بر سر بحران اوکراین، برخی را بر آن داشته تا صحبت از تحریم رقابت های جایزه بزرگ سوچی به میان آورند اما تیم های شرکت کننده در این مسابقه این احتمال را رد کرده اند و گفته اند تنها در صورتی در این مسابقه شرکت نخواهند کرد که از سوی دولت های متبوعشان دستوری دریافت کنند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.