خبر فوری
This content is not available in your region

کونچیتا وورست در پارلمان اروپا

نظرها
کونچیتا وورست در پارلمان اروپا
اندازه متن Aa Aa

روز چهارشنبه کونچیتا وورست، برنده جایزه موسیقی یوروویژن در محل پارلمان اروپا در بروکسل، خواهان احترام و تساوی بیشتری برای همجنس گرایان شد.

او در پاسخ به این سئوال که آیا “کونچیتا وورست” یک ایده هنری است، گفت: “من به کونچیتا وورست به دیده یک قطعه کیک در زندگیم می نگرم. برایم بسیار مهم است.این ایده ای نیست که آنرا طراحی کرده باشم؛ زندگی است.”

کونچیتا یا تام نوی ویرت اتریشی، معتقد است که تا جایی که کسی به کسی آزار نرساند، همه باید بتوانند آنطور زندگی کنند که می خواهند.

یکی از طرفداران کونچیتا گفت: “او صدای زیبایی دارد و بسیار جذاب است. او این قابلیتها را در پیروزی در رقابتهای یوروویژن ثابت کرد.”

دیگری گفت: “منهم همجنس گرا هستم. زندگی در این جامعه آسان نیست، اما سعی می کنید به بهترین وجه با آن کنار بیایید..و این کاری است که او (کونچیتا) می کند.”

مربی یک تیم راگبی می گوید: “اغلب اعضای تیم ما، تیم راگبی همجنس گرایان، طرفدار کونچیتا و پیام او هستند. او قالبها را می شکند و می گوید همجنس گرایان زن و مرد و دو جنسی ها، می توانند هرچه می خواهند بکنند.”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.