خبر فوری
This content is not available in your region

سوچی، میزبان اولین مسابقه فرمول یک روسیه

نظرها
سوچی، میزبان اولین مسابقه فرمول یک روسیه
اندازه متن Aa Aa

شهر سوچی برای اولین بار در تاریخ روسیه، میزبان یک مسابقه اتومبیلرانی فرمول یک است و در آستانه آن تدابیر امنیتی در اطراف پیست این مسابقه که بتازگی افتتاح شده افزایش یافته است.

مسابقه جایزه بزرگ سوچی شانزدهمین مرحله از رقابت های این فصل فرمول یک است و افراد بسیاری از شهرهای مختلف روسیه به سوچی سفر کرده اند تا شاهد این رویداد ورزشی باشند.

یکی از شهروندان در این مورد می گوید: “ما مسابقات فرمول یک را هر هفته از طریق تلویزیون دنبال می کنیم و تاکنون چند مسابقه را هم در کشورهای دیگر از نزدیک تماشا کرده ایم. تصمیم گرفتیم اولین مسابقه فرمول یک تاریخ روسیه را از هم از نزدیک ببینیم.”

یک راننده تاکسی می گوید: “بسیاری فکر می کنند نحوه رانندگی رانندگان تاکسی سوچی از رانندگان فرمول یک کم نمی آورد. فقط خودروی های ما فرق می کند اگر نه ما هم می توانستیم در این مسابقه شرکت کنیم.”

پیست فرمول یک سوچی پنج کیلومتر و ۸۵۳ متر طول دارد که شامل نوزده پیچ است و بیشترین حد سرعت در آن ۳۲۰ کیلومتر در ساعت است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.