خبر فوری
This content is not available in your region

نتایج دومین روز از رقابت های جودوی تاشکند

نتایج دومین روز از رقابت های جودوی تاشکند
اندازه متن Aa Aa

در دومین روز از رقابت های جودوی جایزه بزرگ تاشکند، یاردن گبری، مدال طلای وزن منهای ۶۳ کیلوگرم را به گردن آویخت. جودوکار اسرائیلی در فینال این وزن به مصاف کاترین اونتروورزاکر از اتریش رفت و با شکست حریف اتریشی به دومین مدال طلای خود ظرف دو هفته رسید.

در وزن منهای هفتاد کیلوگرم، یک اتریشی دیگر به فینال راه یافت و آن برنادت گراف بود اما او هم همانند هموطن خود در دیدار فینال مغلوب لارا وارگاس کخ شد. وارگاس کخ آلمانی در انتهای این مسابقه موفق به کسب یک امتیاز وازاری شد تا جودوکاران اتریشی در این روز به مدال طلا دست نیابند.

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مردان، نیام اوچیر ساینجارگال از مغولستان به مصاف هموطن خود ساگانباتار خاشباتار رفت. در این مبارزه هیچ یک از دو حریف موفق به کسب امتیاز نشد و در انتها این ساینجارگال بود که به دلیل اخطار کمتر برنده این مبارزه اعلام شد.

در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، رومان موستوپولوس بر سکوی اول ایستاد. جودوکار یونانی در فینال این وزن با یحیی اماموف از ازبکستان روبرو شد و توانست با کسب یک وازاری و یک ایپون حریف ازبک خود را مغلوب کند. این شکست در حالی برای اماموف رقم خورد که وی از حمایت تماشاچیان نیز برخوردار بود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.