خبر فوری
This content is not available in your region

ابراز اطمینان ولادیمیر پوتین نسبت به آمادگی روسیه برای میزبانی جام جهانی

نظرها
ابراز اطمینان ولادیمیر پوتین نسبت به آمادگی روسیه برای میزبانی جام جهانی
اندازه متن Aa Aa

ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرده است که تمام تاسیسات مورد نیاز برای برگزاری جام جهانی ۲۰۱۸ به موقع آماده بهره برداری خواهند شد. این مطلب در خلال دیداری که آقای پوتین با تعدادی از مقامات فیفا داشت اعلام شد و مورد حمایت سپ بلاتر، رئیس فیفا نیز واقع گردید.

حمایت سپ بلاتر از اظهارات ولادیمیر پوتین در حالی صورت می گیرد که بسیاری از مقامات کشورهای غربی به دلیل مسائل اوکراین از فیفا خواسته اند تا جام جهانی ۲۰۱۸، به کشور دیگری منتقل شود.

آقای پوتین با اشاره به جام جهانی گفت: “این رویداد از نظر ضرورت انجام امور آماده سازی، حجم کارهایی که باید صورت گیرد و همچنین تعداد تماشاچیان با بازی های المپیک برابری می کند.”

آقای بلاتر در پاسخ به افرادی که سخن از تحریم جام جهانی ۲۰۱۸ به میان آورده اند اعلام کرده است که تحریم یک تورنومنت فوتبال امکان پذیر نیست.

رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ در دوازده ورزشگاه و به میزبانی یازده شهر روسیه برگزار خواهد شد و برآورد می شود که هزینه برگزاری این رقابت ها بیش از دوازده میلیارد یورو باشد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.