وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

موفقیت آلبوم جدید راک آلترناتیو «یو می ات سیکس»

موفقیت آلبوم جدید راک آلترناتیو «یو می ات سیکس»
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

اعضای جوان گروه بریتانیایی راک آلترناتیو «یو می ات سیکس» پس از حدود ده سال کار و چهار آلبومی که طی این مدت منتشر کرده است، بالاخره اکنون احساس می کنند که نتیجه تلاش خود را می بینند.

آلبوم جدید این گروه بنام «جوانی مغرور» که امسال در بریتانیا منتشر شد، نظر مثبت منتقدان را به همراه داشته است.

گروه «یو می ات سیکس» دو ماه سرگرم ضبط آلبوم جدید خود بوده است.

مکس بارنز، نوازنده گیتار باس در این گروه می گوید: «فرق آلبوم جدید با آلبوم های قبلی این است که وقت بیشتری روی آن گذاشته شده است. از همان اول که ما پنج نفر کار نوشتن ترانه ها را شروع کردیم، بیش از هر زمان دیگری آهنگ نوشتیم و این به ما قدرت انتخاب داد زیرا مطالب بیشتری برای نواختن داشتیم. فکر می کنم این برای ما خیلی مهم بود که یک کار یکنواخت تولید کنیم تا از ابتدا تا پایان که به آن گوش می کنید، سردرگم نشوید. از طریق این آلبوم، کاملا گروه ما را درک می کنید.»

شهرت این گروه که ملودی های جذابی را در قطعات خود معرفی می کند، رو به افزایش است. آنها می گویند تاکنون به هدف اصلی خود وفادار مانده اند.

جاش، خواننده اصلی گروه می گوید: «فکر می کنم شعار ما از اول این بوده که می خواهیم خوش بگذرانیم و عمر طولانی داشته باشیم و فکر می کنم تا حالا در این مسیر کار کرده ایم و توانسته ایم موفقیتهای بزرگی را در این راه به دست بیاوریم.»

سی دی و لوح فشرده آلبوم جدید گروه نیز روز دوشنبه منتشر گردید. تور آمریکای شمالی گروه «یو می ات سیکس» این هفته به پایان می رسد و این گروه در زمستان آینده در اروپا اجرا خواهد داشت.