وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

نتایج دومین روز از مسابقات جودو چینگ دائو

 نظرها
نتایج دومین روز از مسابقات جودو چینگ دائو
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

لی یانا مارزوک، در دومین روز جایزه بزرگ چینگ دائو، خوش درخشید و مدال طلای وزن منهای ۷۰ کیلوگرم را به گردن آویخت. جودوکار آلمانی در یک نبرد شانه به شانه موفق شد اسماء نی یانگ مراکشی را شکست دهد.

در وزن منهای ۶۳ کیلوگرم زنان، یاردن گربی اسرائیلی، قهرمان جهان در سال ۲۰۱۳، در برابر کاترین اونتروورزاچر اتریشی قرار گرفت. جودوکار اسرائیلی با یک حرکت یوکو و به لطف دو خطای پنالتی رقیب از سد حریف اتریشی گذشت و قهرمان شد.

مدال طلای وزن منهای ۷۳ کیلوگرم مردان را کوک هی اون هونگ از کره شمالی به گردن آویخت. او از یک لحظه غفلت درک فان تیچلت بهره جست و حریف بلژیکیش را نقش تاتامی کرد و با یک وازاری به پیروزی رسید.

در آخرین فینال روز، ماگومدوف روس آنتونیو چانو ایتالیایی را شکست داد. جودکار روس که سال گذشته در مسابقات جهانی زاگرب به قهرمانی رسیده بود، موفق شد در ابتدای مبارزه با یک وازاری از حریف ایتالیایی اش پیش افت و تا پایان نبرد برتری خود را حفظ کند و مدال طلای وزن منهای ۸۱ کیلوگرم را به دست آورد.