خبر فوری
This content is not available in your region

نتایج سومین روز رقابت های جودوی ججو

نظرها
نتایج سومین روز رقابت های جودوی ججو
اندازه متن Aa Aa

در سومین روز از رقابت های جودوی ججو، جیون کیم به مدال طلای وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم زنان دست یافت. در فینال این وزن که با حضور دو جودوکار اهل کره جنوبی برگزار شد، جیون کیم به مصاف ائون جو لی رفت و هموطن خود را با اختلاف دو اخطار شیدو شکست داد.

در وزن منهای نود کیلوگرم مردان، مدال طلا به یک جودوکار کره ای دیگر یعنی دونگ هان گواک تعلق گرفت. این جودوکار در فینال این وزن با ممدعلی مهدی اف از آذربایجان روبرو شد و با کسب یک وازاری و سپس یک ایپون حریف آذربایجانی خود را مغلوب کرد.

در وزن منهای صد کیلوگرم، گوهام چو از کره جنوبی بر سکوی اول ایستاد. جدوکار کره ای در فینال این وزن موفق به شکست تووشینبایار نایدان از مغولستان شد تا تیم میزبان به یک مدال طلای دیگر دست یابد.

در وزن به اضافه صد کیلوگرم، تدی رینر فرانسوی مدال طلا را به گردن آویخت. پیروزی رینر در فینال این وزن در شرایطی رخ داد که جودوکار کره ای میلی به مبارزه از خود نشان نمی داد و به دلیل کسب چند اخطار به دلیل کم کاری، مبارزه را به تدی رینر واگذار کرد.

در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم زنان هم، اودری چومئو به مقام اول رسید. جودوکار فرانسوی در فینال این وزن توانست لوئیز مالزاهن آلمانی را مغلوب کرده و بر سکوی اول این وزن بایستد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.