خبر فوری

غولهای دنیای اتومبیل در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت

غولهای دنیای اتومبیل در نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

نمایشگاه بین المللی خودروی دیترویت آمریکا در شرایطی روز دوشنبه کار خود را آغاز می کند که بازار فروش اتومبیل در ایالات متحده پس از مدتها روندی رو به رشد به خود گرفته است.

مدل جدید مرسدس بنز جی ال ئی که شباهت زیادی به مدل ایکس شش ب ام و تولید شده در سال ۲۰۰۸ دارد توجه ها را در این نمایشگاه به خود جلب کرده است.

جنرال موتورز نیز علیرغم چندین فراخوانی خودروهایش در سال ۲۰۱۴ بدلیل نقص فنی همچنان رتبه اول بازار فروش خودرو در آمریکا را به خود اختصاص داده است. این شرکت مدلهای جدید شورولت خود را در نمایشگاه دیترویت در معرض دید عموم قرار داده است.

ب ام و از دیگر غولهای دنیای اتومبیل برای رقابت با رقیب همیشگی خود یعنی مرسدس بنز مدلهای هیبرید ای هشت و ای سه خود در نمایشگاه را به نمایش درآورده است. مدل جدید سری شش ب ام و نیز از دیگر خودروهای مطرح در این نمایشگاه است که ۲۵ ژانویه به کار خود پایان می دهد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.