خبر فوری
This content is not available in your region

رکورد تعداد بی خانمان ها در واشنگتن

نظرها
رکورد تعداد بی خانمان ها در واشنگتن
اندازه متن Aa Aa

آمار تعداد افراد بی سرپناه در ایالت واشنگتن به رقم بی سابقه ۴ هزار تن رسید.

اگرچه تعدادی از این افراد مبلغی را به عنوان کمک از دولت دریافت می کنند اما سازمان های خیریه می گویند، این رقم نمی تواند جوابگوی مشکلات افراد کم درآمد باشد.

با شدت گرفتن سرمای هوا در واشنگتن تعدادی از این افراد در مسافرخانه ها و یا سرپناههایی که دولت برای آنها در نظر گرفته اسکان داده شدند.
مقام های محلی واشنگتن حدود ۴۰۰ اتاق مسافرخانه ای برای اجاره به بی خانمان ها در نظر گرفته اند که به صورت شبانه اجاره داده می شود.

ژاسمین هایز، عضو شورای رسیدگی به وضعیت بی خانمان ها می گوید: «واشنگتن نمونه ای از آن چیزی است که در سراسر کشور می گذرد. با کمبود شدید مسکن ارزان مواجه هستیم. در سراسر شهر شاهد ساختمان سازیهایی هستیم که هیچ یک برای افراد کم درآمد مقرون به صرفه نیست.»

هفته گذشته نیز دولت آمریکا با هدف مقابله با پدیده بی خانمان ها در این کشور از برنامه خود برای اختصاص ۳۴۵ میلیون دلار به این امر تا سال ۲۰۱۶ میلادی خبر داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.