خبر فوری
This content is not available in your region

نگرانی نخست وزیر استرالیا از اعدام قریب الوقوع دو متهم به قاچاق مواد مخدر در اندونزی

نظرها
نگرانی نخست وزیر استرالیا از اعدام قریب الوقوع دو متهم به قاچاق مواد مخدر در اندونزی
اندازه متن Aa Aa

اجرای اشد مجازات، حکم اعدام، برای دو محکوم به قاچاق استرالیایی در اندونزی باعث شده است تا پای مقامات بلندپایه استرالیایی برای جلوگیری از حکم اعدام به پرونده باز شود. حتی تونی آبوت، نخست وزیر استرالیا نیز برای جلوگیری از انجام حکم اعدام وارد صحنه شده است.

تونی ابوت، نخست وزیر استرالیا در اینباره می گوید: “این جوانان استرالیایی کارهای اشتباهی انجام داده اند، شکی در آن نیست. آنها باید تنبیه شوند اما نباید به دار آویخته شوند و این مهمترین نگرانی ما، به دولت اندونزی منتقل شده است.”

این دو استرالیایی به همراه قاچاقچیانی از برزیل و فرانسه در انتظار حکم اعدامشان هستند. خانواده دو استرالیایی محکوم به اعدام به اندونزی سفر کرده اند و تاکنون هیچ راهی برای عفو نزدیکانشان نیافته اند. دو زندانی از این هفته به جزیره ای منتقل شده اند که معمولا زندانیان اندونزی آخرین مرحله پیش از اعدام را در آنجا می گذرانند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.