خبر فوری
This content is not available in your region

دومین پیروزی پیاپی هانس ریشلت در اسکی سرعت

نظرها
دومین پیروزی پیاپی هانس ریشلت در اسکی سرعت
اندازه متن Aa Aa

هانِس ریشلت، به مقام نخست رقابت های اسکی سرعت کویتفیِل در نروژ دست یافت.

این اسکی باز سی و چهار ساله اتریشی، با ثبت رکورد یک دقیقه و بیست و نه ثانیه و شصت و پنج صدم ثانیه، سومین پیروزی فصل خود را در رقابت های سرعت به دست آورد و اختلاف خود را در جدول رده بندی این ماده با کیِتیل یانسرود به بیست امتیاز رساند.

مانوئل-اوزبورن پَرَدی از کانادا با سی صدم ثانیه اختلاف نسبت به ریشلت، بر سکوی دوم این رقابت ها ایستاد. این اسکی باز سی ساله در رده بندی کلیِ فصل در مکان بیست و هشتم قرار دارد و در ماده سرعت، دوازدهم است.

ورنر هل ایتالیایی، با هشت صدم ثانیه اختلاف، سوم شد. این اسکی باز سی و یک ساله، تا اینجای فصل با امتیاز برابر با پَرَدی، در ماده سرعت در مکان دوازدهم قرار دارد اما در جدول رده بندی کلی جام جهانی اسکی آلپاین، سی و یکم است.

روز شنبه، الکساند ادموت کیلده از نروژ در حالی که رقابت را به زیبایی آغاز کرده بود، پس از یک پرواز بلند، بر زمین خورد و به دلیل مصدومیت، از ادامه کار باز ماند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.