خبر فوری
This content is not available in your region

واکنشهای مختلف به مرگ قهرمانان فرانسوی در سانحه برخورد دو بالگرد

نظرها
واکنشهای مختلف به مرگ قهرمانان فرانسوی در سانحه برخورد دو بالگرد
اندازه متن Aa Aa

مرگ قهرمانان ورزشی فرانسه این کشور و به خصوص جامعه ورزشی را به سوگ نشانده است. فاجعه برخورد دو بالگرد حامل این ورزشکاران و گروه تهیه یک برنامه تلویزیونی واقع نما واکنش های متعددی را بر انگیخته است. از هم تیمی های این ورزشکاران گرفته تا نخست وزیر فرانسه مانویل والس و فرانسوا اولاند، رییس جمهوری این کشور.

رییس جمهوری فرانسه در این باره گفت: “یاد ما امروز با این سه قهرمانی است که روزی برای کشورشان جانفشانی کردند و امروز دیگر در میان ما نیستند. آنها کشته شدند چرا که خواستند دوباره مرزهای ناممکن را بشکنند و پیشرفت کنند.”

سه قهرمان ملی فرانسه، فلورانس ارتو، کامیی موفا و الکسی واستین، از جمله ورزشکارانی بودند که قرار بود در چارچوب برنامه تلویزیونی دراپد در رشته کوههای آند آرژانتین رها شوند تا در مرحله آخر این برنامه یکی از آنها به عنوان قهرمان معرفی شود. دست روزگار سرنوشت دیگری برای آنها رقم زد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.