وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

دادگاه آلمان با شکایت فرزندِ همجنسگرا پدر را جریمه کرد

 نظرها
دادگاه آلمان با شکایت فرزندِ همجنسگرا پدر را جریمه کرد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

جوانی لبنانی تبار در آلمان پدر و دو تن از بستگان نزدیک خود را با این اتهام که او را از حق انتخاب و آزادی همجنسگرایی محروم می کرده اند به دادگاه کشاند.

ناصر احمد شکایت کرده بود که پدرش او را به بریدن گلو و عمو یا دائیش او را به آتش زدن و سوزاندن با بنزین تهدید کرده بوده اند.

ناصر احمد هیجده ساله می گوید: «این فصل از زندگی من نیز ورق خورد و زندگی تازه من شروع می شود. نمی خواهم گرایش جنسی خود را نفی کنم. روزی بخاطر حفظ آنچه که خلاف آبروی پدر و مادرم بود باید به آنها گوش می سپردم اما من کسی نیستم که پنهان کاری کند.»

یکی دیگر از اتهامات آقای احمد به خانواده اش ربودن و انتقال او به مرز رومانی و بلغارستان با هدف نهایی بردن او به لبنان برای ازدواج با دختری لبنانی بود.

دادگاه پس از پنج دقیقه استماع ناصر احمد، پدر و دو تن از بستگان نزدیک او را هر کدام به پرداخت ۱.۳۵۰ یورو ملزم و به همین حکم بسنده کرد.