خبر فوری
This content is not available in your region

بودجه پیشنهادی دولت بریتانیا در آستانه انتخابات

بودجه پیشنهادی دولت بریتانیا در آستانه انتخابات
اندازه متن Aa Aa

دولت بریتانیا پیش نویس بودجه سال ۲۰۱۶ میلادی این کشور را به پارلمان ارائه کرد و اعلام داشت بودجه نهایی این کشور قبل از ماه مه و برگزاری انتخابات سراسری تصویب خواهد شد.

جورج آزبورن، وزیر دارایی بریتانیا گفت: «امروز می توانم این را تایید کنم که در سال گذشته، ما از هر اقتصاد پیشرفته دیگری در دنیا، بیشتر رشد داشته ایم. خرج کردن بدون تامین اعتبار قبلی و استقراض بی رویه و غیرمسئولانه برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت، به هیچ وجه نمی تواند به اندازه فواید بلند مدت بهبود اقتصاد ملی، به مردم کمک کند.»

بنا بر اعلام دولت بریتانیا، رشد اقتصادی این کشور در سال ۲۰۱۴ میلادی ۲.۶ درصد بوده است و پیش بینی می شود که میزان رشد اقتصادی در سال ۲۰۱۵ میلادی ۲.۵ درصد باشد.

گفتگو درباره بودجه سال آینده همزمان با اعلام خبرهای مربوط به افزایش مالیات در این کشور خواهد بود، اخباری که دستمزد تمام اقشار جامعه را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.