خبر فوری
This content is not available in your region

جشنواره ایپون در نخستین روز جایزه بزرگ جودوی زاگرب

نظرها
جشنواره ایپون در نخستین روز جایزه بزرگ جودوی زاگرب
اندازه متن Aa Aa

نخستین روز مسابقات جایزه بزرگ جودو زاگرب روز جمعه در اوزان مختلف و در دو بخش بانوان و آقایان آغاز شد.

در قسمت بانوان آندریا چیتو جودوکار رومانیایی که نایب قهرمانی جهان را در کارنامه خود دارد در فینال وزن منهای 48 کیلوی با غلبه بر یولیا ریشوا جودو کار روس به مدال طلای این مسابقات دست یافت.

در وزن منهای57 کیلو نکودا اسمیت داویز جودوکار بریتانیایی در سن 22 سالگی نخستین افتخار را در یک تورنومنت بزرگ از آن خود کرد. او در فینال موفق شد با کسب امتیاز ایپون در 53 ثانیه مانده به پایان مسابقه مارتی مالوی حریف آمریکایی خود را شکست دهد و به مدال طلا برسد.

در قسمت آقایان هوانس داوتیان جودوکارارمنستانی در فینال منهای شصت کیلو با امتیاز ایپون توبیاس آنگلمایر حریف آلمانی خود را مغلوب کرد و دیگر برنده ملال طلا در نخستین روز مسابقات بود.

و بالاخره در وزن منهای 66 کیلوگئورگی زانتاریای اوکراینی که قهرمانی جهان در سال 2009 و قهرمانی اروپا در سال 2011 را در کارنامه خود دارد هر پنج مسابقه خود از جمله دیدار فینال مقابل سباستین زیدل آلمانی را با امتیاز ایپون به نفع خود تمام کرد و قهرمان این وزن شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.