خبر فوری
This content is not available in your region

استقبال گرم از کونتادور در اسپانیا

نظرها
استقبال گرم از کونتادور در اسپانیا
اندازه متن Aa Aa

آلبرتو کونتادور پس از فتح دوباره رقابت های تور دوچرخه سواری ایتالیا موسوم به «جیرو»، در بازگشت به کشورش مورد استقبالی گرم قرار گرفت.

کونتادور بدین ترتیب نیمی از تعهدش را عملی کرد و پیراهن صورتی این مسابقات را به کشورش بازگرداند.

نیمه دیگر و بسیار دشوار تعهد او ماه ژوئیه و در جریان یکی از مهمترین تورنومنت های دوچرخه سواری جهان یعنی «تور دو فرانسه» به بوته آزمایش گذاشته خواهد شد.

او در بازگشت به کشورش پس از فتح جیرو ایتالیا گفت: «امسال باید تلاش بسیار زیادی به خرج دهم تا از نظر بدنی و روحی به فرم ایده آل برسم. بین «جیرو» و «تور دو فرانس» حدودا یکماه فاصله است. میدانم که حفظ فرم کنونی برایم بسیارسخت است اما این چالشی است که باید آنرا پشت سر بگذارم.»

او در باره برنامه آینده اش گفت: «ازهم اکنون تمرکز خودم را بر روی تور فرانسه گذاشته ام و تنها در صورت سقوط و یا رویدادی ناخوشایند در آنجا، ممکن است در تور اسپانیا شرکت کنم.»

بدین ترتیب کونتادور در حال حاضر برنامه ای برای شرکت در تور دوچرخه سواری اسپانیا موسوم به «ووئلتا» که ماه سپتامبر آغاز می شود ندارد و باید خود را برای رقابت با حریفانی چون فروم، نیبالی، کوئینتانتا و پینتو که همگی در جیرو حاضر بودند، آماده کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.