وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

حذف راجر فدرر از مسابقات تنیس فرانسه

 نظرها
حذف راجر فدرر از مسابقات تنیس فرانسه
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

راجر فدرر مرد شماره دو تنیس جهان از راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات تنیس آزاد فرانسه موسوم به «رولان گاروس» باز ماند.

این تنیس باز سوئیسی روز سه شنبه در مرحله یک چهارم این رقابت ها در سه ست و با نتایج چهار به شش، سه به شش و شش به هفت در مقابل هموطن خود استن واورینکا تن به شکست داد.

واورینکا که سال گذشته مسابقات اوپن استرالیا را فتح کرده بود روز جمعه در مرحله نیمه نهایی مقابل جو ویلفرید تسونگا تنیس باز فرانسوی قرار خواهد گرفت.

تسونگا در دیگر دیدار مرحله یک چهارم موفق شد در مسابقه ای طولانی و پنج ساعته کی نیشیکوری حریف ژاپنی خود را در چهار ست شکست دهد.

در قسمت زنان آنا ایوانویچ تنیس باز صرب که در سال ۲۰۰۸ ضمن قهرمانی در همین مسابقات و راهیابی به فینال اوپن استرالیا توانسته بود برای دوازده هفته در صدر رده بندی جهانی این رشته قرار گیرد، الینا سویتولینا حریف اوکراینی خود را از سر راه برداشت و راهی نیمه نهایی شد.

فاتح دیگر دیدار یک چهارم نهایی زنان لوسی سافاروا تنیس باز چک بود. او موفق شد گاربینیه موگوروزا حریف اسپانیایی خود را در دو ست از پیش رو بردارد.