خبر فوری
This content is not available in your region

آغاز به کار نمایشگاه بین المللی صنایع هوا فضای بورژه در حومه پاریس

نظرها
آغاز به کار نمایشگاه بین المللی صنایع هوا فضای بورژه در حومه پاریس
اندازه متن Aa Aa

نمایشگاه بین المللی صنایع هوا فضای بورژه در حومه پاریس روز دوشنبه کار خود را آغاز کرد.

شرکتهای ایرباس و بویینگ از جمله مهمترین شرکت کنندگان این نمایشگاه هستند که رقم آنها به ۲ هزار و ۲۶۰ شرکت می رسد و تا ۲۱ ژوئن به کار خود ادامه خواهد داد.

جان لیهی، مدیر عملیاتی سرویس مشتریان شرکت ایرباس گفت: «تا بیست سال آینده بازار صنایع هوایی پیشرفت قابل توجهی خواهد داشت. گسترش این بازار دو برابر امروز خواهد بود. بدین ترتیب نیاز این بازار به رقم ۳۲ هزار و ۶۰۰ فروند هواپیمای جدید خواهد رسید این رقم معادل ۴ هزار و ۵۰۰ میلیارد یورو خواهد بود. این بازار واقعا در حال توسعه است.»

اما بویینگ رقیب بزرگ شرکت ایرباس در حاشیه این نمایشگاه اعلام کرد تنها شرکت هواپیمایی قطر ایرویز سفارش خرید ۱۴ فروند هواپیمای بویینگ ۷۷۷ را تسلیم این شرکت کرده است. بدین ترتیب میزان سفارشات دریافتی بویینگ در این نمایشگاه به رقم ۳۰ فروند می رسد.

براساس گزارشها میزان سفارشات دریافتی ایرباس نیز در نمایشگاه مذکور به رقم ۱۱۵ فروند هواپیمای غیرنظامی می رسد. ارزش این میزان از سفارش حدود ۱۵ میلیارد دلار ارزیابی شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.