خبر فوری
This content is not available in your region

درخشش بریتانیا در رقابت های شنای بازیهای اروپایی باکو

نظرها
درخشش بریتانیا در رقابت های شنای بازیهای اروپایی باکو
اندازه متن Aa Aa

در نخستین روز از رقابت های شنای بازیهای اروپایی باکو در ماده چهارصد متر مختلط انفرادی زنان، اّبی وود شناگر شانزده ساله بریتانیایی موفق شد با ثبت زمان چهار دقیقه و چهل و یک ثانیه و نود و هفت صدم ثانیه مدال طلای این رشته را از آن خود کند.

در ماده چهار در صد متر آزاد تیمی مردان نیز این شناگران بریتانیایی بودند که توانستند با هشت دهم ثانیه اختلاف رقیبان ایتالیایی و روس خود را پشت سر بگذارند و به مدال طلا دست یابند

در رشته شمشیر بازی و در ماده سابر آندری یوگودکا ورزشکار اوکراینی در فینال موفق شد با پنج ضربه بیشتر، پانزده بر ده حریف رومانیایی خود را که سابقه قهرمانی در اروپا و جهان را در کارنامه اش دارد و از شانس های این دوره از مسابقات به حساب می آمد، شکست دهد و به مدال طلا برسد.

در فینال ماده اپه زنان نیز آنا ماریا برانزا شمشیر باز رومانیایی توانست با کسب مدال طلا افتخار دیگری بر کارنامه ورزشی خود پس از قهرمانی در رقابت های جهانی و قهرمانی اروپا بیافزاید.

او برای رسیدن به این موفقیت پانزده بر یازده حریف روس خود یانا زوروا را شکست داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.