وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

جواد محجوب دومین مدال آور ایران در مسابقات جودوی جایزه بزرگ اولان باتور

 نظرها
جواد محجوب دومین مدال آور ایران در مسابقات جودوی جایزه بزرگ اولان باتور
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

در آخرین روز مسابقات جودوی جایزه بزرگ اولان باتور، اوتگان باتار لخاگاسورن از مغولستان مدال طلای وزن منهای ۹۰ کیلوگرم را به گردن آویخت. او از امتیاز میزبانی استفاده کرد و در فینال چینگ شون چااو از چین را مغلوب کرد.

در فینال وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم، آرون ووالف ژاپنی با شکست مارتین پاسیک از سوئد به مدال طلا رسید. در این وزن، جواد محجوب از ایران هم مدال برنز را کسب کرد.

در فوق سنگین هم کنتا نیشی گاتا از ژاپن روی سکوی نخست ایستاد. او در فینال با ارائه یک نمایش عالی سوین هنیله آلمانی را به زانو در آورد.

در بخش زنان و در وزن منهای ۷۸ کیلوگرم مدال طلا به جما گیبینز از بریتانیا رسید. او در فینال از سد حریف سر سخت خود مریم مازوس از گابن گذشت.

جین جی ین از چین روی سکوی نخست وزن به اضافه ۷۸ کیلوگرم ایستاد. او در فینال کارولین ویس آلمانی را از پیش رو برداشت. در این وزن مارین ارب فرانسوی هم به مدال برنز قناعت کرد.