خبر فوری
This content is not available in your region

معرفی رسمی دیدیه دروگبا به عنوان بازیکن مونترال ایمپکت

نظرها
معرفی رسمی دیدیه دروگبا به عنوان بازیکن مونترال ایمپکت
اندازه متن Aa Aa

دیدیه دروگبا، بازیکن سابق چلسی عصر پنج شنبه رسما در یک کنفرانس خبری در کبک به عنوان بازیکن جدید تیم مونترال ایمپکت کانادا معرفی شد.

در این مراسم جوی ساپوتو، رئیس باشگاه و فرانک کلوپاس، مربی تیم مونترال ایمپکت نیز در کنار این مهاجم ۳۷ ساله اهل ساحل عاج حضور داشتند.

او در پاسخ به این سوال که شما از تیمی که در آن ستاره بوده اید به اینجا آمدید و اکنون چه تفاوتهایی را احساس می کنید، می گوید: «سوپر استار نامی است که مردم روی شما گذاشته اند درحالیکه در رختکن همه ما شبیه هم هستیم. همه ما در اصل انسانیم و آنچه من تلاش می کنم انجام دهم این است که به مردم و به بازیکنانی کمک کنم که می خواهند یاد بگیرند و فکر می کنم من هم از آنها یاد بگیرم.»

دروگبا که در چهارچوب قراردادی هجده ماهه به ارزش ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورو به مونترال ایمپکت پیوسته، هفته آینده اولین بازی خود را در تیم جدیدش مقابل تیم «نیویورک رد بولز» آمریکا ارایه خواهد داد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.