خبر فوری

آغاز جشنواره فیلم های آمریکایی دوویل فرانسه با کیانو ریوز

 نظرها
آغاز جشنواره فیلم های آمریکایی دوویل فرانسه با کیانو ریوز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

چهل و یکمین «جشنواره فیلم های آمریکایی دوویل» با حضور کیانو ریوز و چند ستاره دیگر در شهر دوویل در نرماندی فرانسه آغاز به کار کرد.

این جشنوارۀ سالانه به دنبال فیلم های مستقل و برجستۀ آمریکایی از آن سوی اقیانوس اطلس است که احتمالا تحت الشعاع فیلم های پرفروش هالیوود قرار می گیرند.

کیانو ریوز گفت:«از این که با شرکت های بزرگ و کوچک فیلمسازی فعالیت و همکاری داشته و نقش ایفاء کرده ام خود را بسیار خوشبخت حس می کنم که امیدوارم ادامه یابد. این فستیوالی عالی است و فیلم هایی با موضوعات مختلف و متفاوت در آن به معرض دید حاضران گذاشته می شود.»

جانسون کلارک هم گفت:«جشنواره دوویل جشنواره ای عالی است تا بازاری برای دنیای سینما و فیلم. مردم برای تماشای فیلم و یادگیری و نیز به اشتراک گذاشتن حس و دانش و شادی همدیگر به اینجا می آیند.»

فردریک پونسار، خبرنگار یورونیوز از دوویل می گوید: «پس از کیانو ریوز، در اینجا به اورلاندو بلوم از فیلم دزدان دریایی کارائیب، ایان مک کلن از ارباب حلقه ها و نیز مایکل بِی کارگردان ادای احترام خواهد شد. از ویژگی های جشنواره فیلم های آمریکایی، بخش پیش نمایش فیلم، مرور و البته بخش مسابقه است.»

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.