خبر فوری
This content is not available in your region

رابرت دنیرو، یک «کارآموز» غیرمنتظره

euronews_icons_loading
رابرت دنیرو، یک «کارآموز» غیرمنتظره
اندازه متن Aa Aa

رابرت دنیرو و آن هتوی در افتتاحیه فیلم تازه ای از هالیوود به نام «کارآموز» که روز دوشنبه سی شهریور در نیویورک برگزار شد شرکت کردند.

رابرت دنیرو در نقش مرد بیوه هفتاد ساله ای به نام بن ویتکر ظاهر می شود که در می یابد پیری و دوران بازنشستگی لزوما به معنی از کارافتادگی نیست. او با استفاده از فرصتی طلایی دوباره به محیط کار برمی گردد و داوطلب کارآموزی در یک موسسه مد آنلاین می شود.

آن هتوی که نقش رییس این موسسه بازی می کند درباره کاراکترش می گوید: «اولین چیزی که من را به این شخصیت جذب کرد این بود که برایم پیش نیامده بود یک زن جوان، با هوش و پرکار را در این موقعیت ببینم که با فشارها و استرس محیط کار بخوبی کنار بیاید، تصور می کنم خیلی از زن ها با این شخصیت ارتباط بگیرند و مردها هم همینطور. نکته جالب دیگر شخصیت این است که می خواهد آدم خوبی باشد و خوشحالم که نانسی کارگردان ما، کارکتر را به شکل یک رییس زن بدجنس و بی احساس ننوشته است.»

نانسی میرز، کارگردان فیلمنامه نویس و از تهیه کننده های فیلم امیدوار است فیلم «کارآموز» بتواند به رفع سو تفاهم های معمول بین دو نسل در محیط کار کمک کند. او گفت: «فکر می کنم همه ما راحت همدیگر را کنار می گذاریم، ما به نوعی جوان ها را قبول نداریم و آنها هم ما را کنار می گذارند. ولی در فیلم شاهد یک تجربه خوب بین این دو گروه سنی هستیم.

فیلم «کارآموز» از 25 سپتامبر در سینماهای آمریکا و همزمان در بسیاری از کشورهای اروپایی و همچنن در مصر اکران می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.