خبر فوری
This content is not available in your region

چاقو خوردن «قهرمان حادثه قطار پاریس» در آمریکا «تروریستی» نیست

نظرها
euronews_icons_loading
چاقو خوردن «قهرمان حادثه قطار پاریس» در آمریکا «تروریستی» نیست
اندازه متن Aa Aa

پلیس ساکرامنتو می گوید که حادثه چاقو خوردن اسپنسر استون، تروریستی نیست و ارتباطی با حادثه قطار پاریس ندارد، در عین حال کاملا تصادفی هم نبوده است و مرتبط با درگیری در یک کلوپ شبانه است.

در ساعات اولیه بامداد پنجشنبه، اسپنسر استون، که حدود دو ماه قبل در جریان حادثه قطار در فرانسه از او به عنوان «قهرمان» یاد شد و روسای جمهوری آمریکا و فرانسه از او تقدیر کردند، در ساکرامنتوی کالیفرنیا هدف حمله با چاقو قرار گرفت.

کن برنارد، یکی از مقامهای پلیس ساکرامنتو می گوید: «دو مرد آسیایی مظنونان این حادثه هستند. ما فکر می کنیم که آنها سوار بر خودروی تویوتا کمری با رنگ تیره یا خاکستری تیره یا سیاه فرار کردند.»

به گزارش رسانه های آمریکا، او در حال دفاع از دوستش بود که فرد یا افرادی چهار بار با چاقو به سینه اش زدند. بنا به گزارشها حال او به وضعیت ثبات رسیده است هر چند در ابتدا حال او بسیار وخیم بود.

اسپنسر استون، یکی از سه آمریکایی بود که حدود دو ماه قبل وقتی فرد مسلحی در قطاری در پاریس تیراندازی کرد، او را خلع سلاح کردند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.