خبر فوری
This content is not available in your region

«مرد قلعه بالا» مجموعه تلویزیونی تازه آمازون پرایم

euronews_icons_loading
«مرد قلعه بالا» مجموعه تلویزیونی تازه آمازون پرایم
اندازه متن Aa Aa

مجموعه «مرد قلعه بالا»، محصول تازه استودیوی آمازون روایت دیگری از تاریخ و جنگ جهانی دوم است. در این داستان ژاپن و آلمان، یا نیروهای متحدین، پیروز جنگ می شوند و آمریکا را به دو بخش غربی و شرقی در کنترل ژاپن و آلمان تقسیم می کنند. این مجموعه تلویزیونی با تصاویری از صلیب شکسته نازی در میدان تایمز نیویورک و آزار یهودیان، به گفته بازیگران آن، سناریویی مهیج و جذاب دارد.

لوک کلاین تنک و الکسا داوالوس، دو بازیگر«مرد قلعه بالا» با اشاره به موضوع فیلم می گویند: «فیلم تکان دهنده ای است و شاید تماشای آن راحت نباشد اما روشنگر است و بخشی از تاریخی است که ممکن بود اتفاق بیفتد. فیلم آزادی هایی که برای ما عادی شده و ارزشش را نمی دانیم را به ما یادآوری می کند.»

فیلم بر اساس رمان علمی – تخیلی نوشته فیلیپ کی دیک، نویسنده آمریکایی ساخته شده و یکی از پرهزینه ترین پروژه های آمازون و نت فلیکس است. پس از انتشار اپیزود آزمایشی آن در ژانویه امسال، که پربیننده ترین اپیزود آزمایشی شد، آمازون با ساخت این مجموعه موافقت کرد. فرانک اسپونتیس، تهیه کننده و نویسنده مجموعه با اشاره به ویژگی فرآیند آزمایشی آمازون می گوید: «اپیزود آزمایشی معمولا برای تولیدکننده ها و ناشران فیلم است. ولی ما اپیزود آزمایشی برای همه منتشر کردیم. پس از ساخت و انتشار آن، بیننده ها در مورد فیلم و ساخت کل مجموعه رای مثبت دادند. خوشبختانه پر بیننده ترین اپیزود آزمایشی شد و فیلم با دلگرمی و حمایت ساخته شده است.»

مجموعه «مرد قلعه بالا» از بیستم نوامبر در شبکه آمازون پرایم قابل دسترسی است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.