خبر فوری
This content is not available in your region

مرکل: شمار پناهجویان «کاهش قابل ملاحظه» خواهد داشت

نظرها
مرکل: شمار پناهجویان «کاهش قابل ملاحظه» خواهد داشت
اندازه متن Aa Aa

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از کنفرانس سالانه حزب خود استفاده کرد تا بار دیگر از سیاستهایش در قبال پناهجویان دفاع کند. خانم مرکل، بحران پناهجویان را «آزمونی تاریخی» برای اروپا خواند و گفت که آلمان به ارزشهای انسانی خود وفادار بوده است.

آنگلا مرکل: بحران پناهجویان آزمونی تاریخی برای اروپا است و آلمان به ارزشهای انسانی خود وفادار بوده است.

صدر اعظم آلمان از معدود رهبران اروپایی بود که صراحتا اعلام کرد که درهای کشورش به روی پناهجویانی که از کشورهای جنگ زده مثل سوریه فرار می کنند باز است.

آنگلا مرکل در کنفرانس سالانه حزب دموکرات مسیحی آلمان گفت: «با روحیه ای که در بحران پناهجویان از خود نشان داده ایم به دستاوردهای بسیاری دست یافته ایم. ما در این مسیر به کار خود ادامه خواهیم داد. ذات حزب دموکرات مسیحی، توانایی انجام کار در موقعیتهای دشوار است.»

خانم مرکل که از طرف حزب مخالف و گروهی از هم حزبیهایش برای کنترل بیشتر پناهجویان وارد شده به آلمان تحت فشار است وعده داد که شمار پناهجویان کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

صدر اعظم آلمان گفت: «ما می خواهیم که شمار پناهجویان را به طور «قابل ملاحظه ای» کاهش دهیم و این کار را انجام خواهیم داد. این به نفع همه است.»

اصطلاح «کاهش قابل ملاحظه» مستقیما از بیانیه حزب گرفته شده است که در شب آغاز کنفرانس و در پی توافق گروه های مختلف حزب صادر شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.