خبر فوری
This content is not available in your region

بریتانیا برای مقابله با طوفان «فرانک» آماده میشود

نظرها
بریتانیا برای مقابله با طوفان «فرانک» آماده میشود
اندازه متن Aa Aa

سازمان هواشناسی بریتانیا نسبت به وقوع طوفان و جاری شدن سیل در ۹ منطقه از این کشور طی روز چهارشنبه در انگلستان، ولز و بخش های مرکزی یورک که در حال حاضر سیل آن را در برگرفته، هشدار داده است.

بریتانیا در حالی برای مقابله با طوفان «فرانک» آماده می شود که بر اساس پیش بینی ها این طوفان بخش هایی از جنوب و مرکز اسکاتلند و کامبریا را نیز دربر می گیرد.

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا از افزایش تدابیر امنیتی بیشتر در مناطق شمالی انگلستان خبر داده و در حال حاضر نیروهای داوطلب همراه با نیروهای دولتی و ارتش در حال فعالیت برای آماده سازی مناطق جهت مقابله با طوفان و سیل هستند.

سازمان های هواشناسی نسبت به «آب وهوای زرد» به معنی آگاه بودن نسبت به وقوع بارندگی شدید در بخش هایی از اسکاتلند، شمال ایرلند، شمال شرقی انگلستان و یورکشایر هشدار داده اند. بر اساس گزارش ها در حال حاضر صدها نفر از ساکنان این مناطق خانه های خود را تخلیه کرده اند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.