خبر فوری

روز سوم رالی داکار؛ سباستین لوب صدرنشین جدول رده بندی

 نظرها
روز سوم رالی داکار؛ سباستین لوب صدرنشین جدول رده بندی
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

روز سوم رالی داکار باز هم با درخشش سباستین لوب، پرافتخارترین قهرمان رقابتهای جام جهانی رالی همراه بود. لوب در ادامه رالی داکار بازهم در کشور آرژانتین نشان داد که در اولین سال حضورش در رالی داکار می تواند حتی نیم نگاهی به قهرمانی داشته باشد.

سباستین لوب در بخش خودرو توانست با درخشش خود پژو را نیز به صدر جدول خودروها ببرد. سومین روز مسابقه بین دو شهر ترماس هوندوس و خوخوی آرژانتین انجام شد.

بدلیل شرایط بد جوی مسیر مسابقه از ۳۱۴ کیلومتر به ۱۹۰ کیلومتر تقلیل یافت. لوب با یک دقیقه و ۲۳ ثانیه از نفر کارلوس ساینز که او هم قهرمان پیشین رقابتهای جهانی رالی بود قرار گرفته است.

در موتورسواری کوین بناویداس آرژانتینی فاتح شگفتی ساز روز سوم بود.

او با این پیروزی در جدول رده بندی کلی مسابقات هم به جای دوم صعود کرد. اسویتکوی اسلوواک در جدول موتورسواران در جایگاه نخست قرار دارد. در مسابقه سه شنبه باردای اسپانیایی هر چند بهترین زمان ممکن در موتورسواری را بدست آورد اما بدلیل خطا ده دقیقه جریمه شد و از حضور روی سکوها بازماند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.