خبر فوری
This content is not available in your region

درخشش ورزشکاران فرانسوی در دهمین مرحله رالی «آفریقا اکو ریس»

نظرها
euronews_icons_loading
درخشش ورزشکاران فرانسوی در دهمین مرحله رالی «آفریقا اکو ریس»
اندازه متن Aa Aa

پال آندرس اولِوالسِتِر از نروژ پیروز دهمین مرحله مسابقات رالی «آفریقا اکو ریس» شد. او مسیر ۳۷۸ کیلومتری رقابت را در ۵ ساعت و ۴ دقیقه و ۴۱ ثانیه پیمود.

او در جدول کلی مسابقات بیش از ۵ ساعت از آندرو نیولند بریتانیایی، نفر دوم، جلوتر است. نیولند در این مرحله با اختلاف بیش از ۱۵ دقیقه با نفر نخست، دوم شد.

در بخش اتوموبیل، ۳ راننده فرانسوی روی سکو ایستادند. داوید ژرارد، با ثبت زمان ۴ ساعت و ۳۵ دقیقه و ۵۲ ثانیه به مقام نخست رسید. گیوم گومز، با بیش از ۶ دقیقه اختلاف دوم شد و پاتریک مارتین روی جایگاه سوم ایستاد.

رانندگی بر روی شن موجب شد تا تعدادی از شرکت کنندگان با مشکل فنی مواجه شوند. پاسکال توماس، نفر دوم جدول کلی از جمله افرادی بود که خودرواش در شن گیر کرد.

در قسمت کامیون، توماس تومچیک از جمهوری چک برای دومین روز متوالی نمایش تحسین برانگیزی داشت و به مقام نخست رسید. در این بخش همچنان آنتون شیبالوف قزاق در صدر جدول قرار دارد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.