خبر فوری
This content is not available in your region

رالی داکار: پترانسل صدر نشین جدول امتیازات شد

نظرها
رالی داکار: پترانسل صدر نشین جدول امتیازات شد
اندازه متن Aa Aa

توبی پرایس، موتور سوار استرالیایی به چهارمین پیروزی خود در این دوره از رقابتهای رالی دست یافت. او روز دوشنبه و در هشتمین مرحله رالی داکار ۲۰۱۶ میلادی، مسیر ۳۸۳ کیلومتری را سریعتر از دیگران به پایان رساند. با این موفقیت، پرایس در صدر جدول کلی امتیازات قرار می گیرد.

پس از او پائولو گونسالوش پرتغالی قرار دارد که با وجود حادثۀ سقوط، توانست به مسابقه ادامه دهد. او ۵ دقیقه و ۱۷ ثانیه دیرتر به خط پایان رسید.

استفان اسویتکو، موتور سوار اسلواک نیز با ۱۴ دقیقه و ۱۴ ثانیه تاخیر در جایگاه سوم قرار گرفت.

در بخش اتومبیلرانی ناصر التیاه، مدافع عنوان قهرمانی از قطر توانست ۱۲ ثانیه زودتر از کارلوس ساینز اسپانیایی از خط پایان عبور کند. این اولین پیروزی او در این دوره از مسابقات رالی بود.

در این روز، صدر نشینی رقابتها نیز به دلیل حادثه تصادفی که برای سباستین لوئب پیش آمد، به استفان پترانسل، دیگر راننده فرانسوی رسید. پترانسل همچنین توانست در مرحله هشتم با ۳۱ ثانیه تاخیر، جایگاه سوم را از آن خود کند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.