خبر فوری

پلیس کلن در قمارخانه ها به دنبال عاملان آزارهای جنسی است

نظرها
پلیس کلن در قمارخانه ها به دنبال عاملان آزارهای جنسی است
اندازه متن Aa Aa

پلیس آلمان شامگاه سه شنبه عملیاتی را در شهر کلن برای تحقیق در مورد آزارهای جنسی شب سال نو آغاز کرد. مأموران پلیس در این عملیات به پاتوق های اصلی افراد مظنون در قمارخانه ها و گیم نت های محله «کالک» در این شهر سر زدند.

به گفته پلیس، برخی از رستوران های این محله نیز به مخفیگاه اعضای باندهای آزار جنسی زنان بویژه باندهایی از کشورهای شمال آفریقا بدل شده اند. پلیس کلن در این عملیات همچنین از ۱۲۰ نفر بازجویی و محتویات ۸۰ تلفن همراه را بازبینی کرد. شانزده نفر نیز برای مشخص شدن هویتشان به مدت کوتاهی بازداشت شدند.

در جشن شب سال نو میلادی، تعداد زیادی از زنان در مرکز شهر کلن و برخی شهرهای دیگر آلمان مورد تعرض جنسی مردان ناشناس قرار گرفتند. بسیاری این رویداد را به پناهجویان خارجی تازه وارد نسبت می دهند.

از سوی دیگر و در روزهای اخیر میزان محبوبیت آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان به دلیل سیاست درهای باز به روی مهاجران، با افت بسیاری روبرو بوده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.