خبر فوری

«برخاسته» فیلم تازه ای از رستاخیز مسیح در سینما

«برخاسته» فیلم تازه ای از رستاخیز مسیح در سینما
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

تازه ترین فیلم سینمایی درباره رستاخیز مسیح اکران شده است. در این فیلم که براساس داستانهای انجیل از رستاخیز مسیح ساخته شده، جوزف فاینس بازیگر بریتانیایی در نقش کلاویوس ظاهر می شود.

جوزف فاینس درباره داستان فیلم می گوید: «کلاویوس سرباز رومی که شاهد به صلیب کشیده شدن عیسی بوده، مامور یافتن جسد او می شود تا از باور مردم به بازگشت مسیح جلوگیری کند. اما با آمدن امپراتور به منطقه، مسئله عاجل می شود. او برای آرام کردن اوضاع تحت فشار زیادی است. در این بین کلاویوس گرفتار شده و پایش به نقشه یک قتل اسرار آمیز کشیده می شود. با این حال به جستجو ادامه می دهد و درمی یابد که این معما پاسخی ندارد و نمی تواند جسد را پیدا کند. در این فیلم شاهد سفر یک سرباز رومی هستیم که عقیده و باورهایش به چالش کشیده شده است.»

مارا بوتو، بازیگر آرژانتینی در نقش مریم مجدلیه در این فیلم می گوید: «فکر می کنم چیزی که یاد گرفتم بخشندگی زنی است که زندگیش را در راه اعتقادات و مردمی که دوست دارد فدا می کند. او به خاطر اعتقاداتش آماده جنگیدن است.»

فیلم «برخاسته» در ماه های فوریه و مارس در آمریکا شمالی و چند کشور اروپایی اکران می شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.