خبر فوری

درخشش گلفباز یازده ساله مقابل تایگر وودز

نظرها
درخشش گلفباز یازده ساله مقابل تایگر وودز
اندازه متن Aa Aa

در یک مسابقه گلف که روز چهارشنبه در «بلو جک نشنال» تگزاس برگزار شد یک نوجوان یازده ساله شگفتی ساز شد.

تایلور کرازیه در برابر دیدگان تایگر وودز، مرد شماره یک سابق گلف دنیا، در اولین حفره خوش درخشید و تحسین وودز را برانگیخت. کمتر سابقه داشته که یک گلفباز، آنهم از نوع آماتور آن، بتواند اولین حفره را تنها با یک ضربه تمام کند.

ضربه او پس از طی مسافت ۷۴ متر و برخورد با زمین چمن، مستقیم وارد حفره شد تا علاوه بر تشویق های مکرر حضار، تایگر وودز را هم به واکنش وادارد. این پایان ماجرا نبود و تایلور جوان در انتها موفق شد با سه امتیاز اختلاف تایگر وودز بزرگ را شکست دهد.

تایگر وودز که زمانی مرد شماره یک گلف دنیا نامیده می شد و دست کم ۱۴عنوان قهرمانی در رقابتهای اصلی گلف دنیا را در کارنامه دارد از مدتها پیش و به علت درد کمر حضور کمرنگی در مسابقات داشته است.

او هفته گذشته و در پاسخ به شایعاتی مبنی بر اینکه درد کمر حتی پس از عمل جراحی و فیزیوتراپی او را رها نکرده، ویدیویی را منتشر کرد که او را در حال تمرین در یک زمین گلف نشان می داد. البته تایگر وودز هنوز به مرز آمادگی لازم برای شرکت در مسابقات معتبر رسمی نرسیده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.