خبر فوری

حادثه در تمرین تیم قایقرانی اوراکل

 نظرها
حادثه در تمرین تیم قایقرانی اوراکل
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

تیم قایقرانی «اوراکل» که به تازگی در رقابتهای عمان به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرده، از همین حالا به فکر قهرمانی در رقابتهای جهانی (جام لویی ویتون) است که هفتم و هشتم ماه مه به میزبانی نیویورک برگزار خواهد شد.

به همین منظور این تیم شش نفره روز چهارشنبه در آبهای برمودا تمرینات خود را از سر گرفت؛ تمریناتی که البته بدون حاشیه هم نبود.

قایق آنها بر اثر واژگونی کمی آسیب دید ولی هیچکدام از سرنشینان صدمه ای ندیدند و احتمالا می توانند از فردا (پنجشنبه) تمرینات خود را از سر بگیرند.

دانمارکی ها هم در آبهای استرالیا به دردسر افتادند. اعضای «آشِن بِرِنِر ریسینگ تیم» (کلوپ قایقرانی سلطنتی دانمارک) پس ازدرخشش در رقابتهای جهانی مالزی و صعود به رقابتهای پِرت در غرب استرالیا تا آستانه برخورد با قایق مجاور و واژگونی پیش رفتند.

اما یوآخیم آشِن بِرِنِر که مهارت خاصی در صحنه های غیرمترقبه دارد با کاتاماران «ام ۳۲ » هیجان انگیز خود، این بار هم موفق شد و تیم دانمارکی مسابقه را از سر گرفت. در ادامه وزش باد شدید موجب به تعویق افتادن این مسابقه شد.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.