خبر فوری

پیروزی برنی سندرز در نبراسکا و کانزاس و انتقاد دوباره از درآمدهای رقیبش هیلاری کلینتون

 نظرها
پیروزی برنی سندرز در نبراسکا و کانزاس و انتقاد دوباره از درآمدهای رقیبش هیلاری کلینتون
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

آخرین گزارشها از انتخابات مقدماتی تعیین نامزد دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حاکی است که برنی سندرز که اخیرا به دلیل پیروزیهای رقیبش هیلاری کلینتون، تضعیف شده بود، در دو ایالت کانزاس و نبراسکا، سربلند بیرون آمد.

آقای سندرز، بار دیگر روش کسب درآمد رقیبش را مورد انتقاد قرار داد و گفت: “اگر شما برای یک سخنرانی 225 هزار دلار دریافت می کنید، پس حتما می بایست یک سخنرانی فوق العاده ای باشد. بهتر نیست آن را برای مردم آمریکا هم بیان کنید؟”

هیلاری کلینتون تاکنون موفق شده 1121 نماینده را برای کنگره حزبش تعیین کند این در حالی است که رقیبش کمتر از نیمی از این رقم را در اختیار دارد.

خانم کلینتون در یکی از سخنرانی هایش با بیان این که تنوع گرایی نقطه قوت است و نه ضعف ، گفت: “اگر ما انسانهای دیگر را هم ببینیم و اگر دست به دست هم داده و به یکدیگر کمک کنیم خواهیم توانست به سوی اتحادی بهتر به پیش برویم.”

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.