وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

انوکی‌ها به یورونیوز دعوت شدند

 نظرها
انوکی‌ها به یورونیوز دعوت شدند
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

انوکی‌ها اسکیموهای بسیار کوچک در این دنیا بزرگ هستند. آنها شاد، کنجکاو و به طور خوشایندی سرگرم‌کننده هستند. انوکی‌ها ۱۵ سال پیش توسط موتو بتل و دیوید پسگاند به این دنیا معرفی شدند.

یورونیوز هر هفته از آنها برای توضیح و تصویرسازی بهتر برخی از اخبار خود در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کند.

در ویدئوی پایین می‌توانید تمام مطالب مربوط به انوکی‌ها را که در فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام یورونیوز به اشتراک گذاشته می‌شود، پیدا کنید.

برای اینکه اطلاعات بیشتری درباره انوکی‌ها به دست آورید به صفحه رسمی وبسایت آن‌ها مراجعه کنید.

عوامل محیطی، عامل مرگ بیش از ۱۲ میلیون نفر گزارش یورونیوز: http://eurone.ws/ZFe5Cانوکی‌ها به یورونیوز دعوت شدند تا برخی مطالب را به زبان ساده‌تر و با شوخ طبعی خود بیان کنند.

Posted by Euronews Persian on Friday, March 18, 2016


«بتمن در برابر سوپرمن»: آیا ساخت فیلم درباره ابرقهرمانان در هالیوود، شرایط سیاسی و اجتماعی آمریکا را به تصویر می‌کشد؟این گزارش از یورونیوز را ببینید: http://eurone.ws/ZVH8vدر ویدئوی زیر هم انوکی‌ها این موضوع را با زبان ساده توضیح می‌دهند. آیا فکر می‌کنید همه ما یک ابرقهرمان مانند انوکی‌ها هستیم؟

Posted by Euronews Persian on Friday, March 25, 2016


نافرمانی مدنی در واکنش به اصلاح نظام آموزشی #مجارستان خبر را در این لینک بخوانید: http://eurone.ws/108gQDاما ویدئوی انوکی ها مرتبط با این موضوع را هم از دست ندهید. #euronewsXAnooki

Posted by Euronews Persian on Friday, April 1, 2016