خبر فوری
This content is not available in your region

فیلمی به سبک هیچکاک : «شماره ۱۰ خیابان کلورفیلد»

euronews_icons_loading
فیلمی به سبک هیچکاک : «شماره ۱۰ خیابان کلورفیلد»
اندازه متن Aa Aa

«شماره ۱۰ خیابان کلورفیلد» (10 Cloverfield Lane) فیلم تازه علمی – تخیلی و دلهره آور از سینمای آمریکا است که در یک زیر زمین روی می دهد. بیشتر داستان فیلم در طبقه زیرین یک ساختمان می گذرد، دو مرد، زنی را زندانی می کنند و به او که از تصادف رانندگی جان بدر برده می گویند کره زمین در یک حمله شیمیایی غیرقابل سکونت شده و دست کم یک سال طول می کشد تا گاز کشنده به دورن این زیر زمین برسد.

افتتاحیه فیلم در نیویورک برگزار شد. جی جی آبرامز، تهیه کننده «شماره ۱۰ خیابان کلورفیلد» که در پیشتازان فضا، ماموریت غیرممکن و جنگ ستارگان کارگردان و یا تهیه کننده بوده جزییات فیلم را تا افتتاحیه اکیدا پنهان نگه داشته بود.

الیزابت وینستید بازیگر فیلم می گوید: «فیلم جالبی است زیرا جی جی آبرامز از عوامل اصلی آن است. در مدت فیلمبرداری خیلی مایل بودم به دیگران بگویم. ولی حفظ راز فیلم، برای تماشاچی کار درستی است وفیلم تا آخر آن تجربه تازه است. ما از پیش به او قضاوت نمی دهیم.»

فیلم ترسناک، بازی با وضعیتی است که سه نفر در یک اتاق محبوس می شوند. دلهره، کمدی و غریب بودن از ویژگی های این فیلم تخیلی است. فیلم «شماره ۱۰ خیابان کلورفیلد» در اکران جهانی است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.