وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

تازه هایی از موسیقی کانتری: از دالی پارتون تا نسل امروز

تازه هایی از موسیقی کانتری: از دالی پارتون تا نسل امروز
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

دالی پارتون، خواننده سبک کانتری آمریکایی در کنسرت خود در شهر نشویل ایالت تنسی و قلب موسیقی کانتری آمریکا گفت کلکسیون کامل کارهای او با گروه «تریو» بزودی منتشر می شود. این خواننده هفتاد ساله همکاری با گروه «تریو» را از دهه هفتاد میلادی شروع کرد. اولین آلبوم آنها سال ۱۹۸۷ منتشر و برنده جایزه گرمی شد. مجموعه کامل این گروه قدیمی، سپتامبر ۲۰۱۶ به بازار می آید.

در نسل تازه خواننده های کانتری، اوبری سلرز آلبوم تازه ای منتشر کرده است که مهارت خواننده در تلفیق ریشه ها ی کانتری او در تگزاس و ایندی راک نشویل را بخوبی نشان می دهد. آلبوم تازه اوبری سلرز شامل ۱۴ ترانه است.

رندی هاوزر از نسل تازه اما خواننده معروف و با سابقه کانتری هم پنجمین آلبوم خود را منتشر کرد. آلبوم «فایرد آپ» (Fired Up) قدرت صدای او در موسیقی کانتری راک را بخوبی به نمایش می گذارد. خواننده ۴۱ ساله در مورد آلبوم تازه گفت: «خیلی از ترانه های این آلبوم، من را به یاد کارهای قبلی ام می اندازد. بازتاب خوبی از مسیر من از گذشته و به آینده است.» آلبوم «فایرد آپ» با ۱۷ ترانه کانتری راک از غزل های عاشقانه می سی سی پی منتشر شده است.