وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار

 نظرها
در انفجارهای بروکسل مادری کشته شد، دوقلوها و پدر سوگوار
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

مقامات بلژیک می گویند کشته و زخمی های حملات بروکسل دست کم از چهل ملیت مختلف بوده اند. یکی از اولین جانباختگان فرودگاه بروکسل که به سرعت هویتش مشخص شد، زنی بود با تابعیت پرویی.

مطبوعات پرو با اشاره به این مطلب تیتر زدند: «جهادگران یک زن پرویی را کشتند.» آدلما تاپیا روئیز، ۳۶ ساله و مقیم بروکسل، همراه همسر بلژیکی و دختران دوقلوی خود عازم سفر نیویورک بود اما سرنوشتی دیگر برای او رقم خورد.

برادر داغدار او در گفتگو با رسانه های پرو گفت: «خواهرم یک دوقلو داشت. مُرِن و آلوندرا… که همراه مادر و پدرشان در فرودگاه بودند… برای دیدار خواهرم دیگرم عازم آمریکا بودند اما این حمله سرنوشت آنها را تغییر داد.»

از قرار معلوم تنها چند لحظه پیش از انفجار، پدر به دنبال دختران دو قلویش از همسرش جدا می شود. اما همین فاصله چندین متری کافی بود که دوقلوها یک عمر از نعمت مادر محروم شوند. تقدیر یا شانس، هر چه نامش باشد، حملات تروریستی بروکسل این خانواده را همانند ۳۰ خانواده داغدار دیگر، متلاشی کرد.