خبر فوری

مرد درختی بازهم پلیس سیاتل را گرفتار خود کرد

 نظرها
مرد درختی بازهم پلیس سیاتل را گرفتار خود کرد
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

خبر کوتاه

کودی لی میلر که به او نام مرد درختی داده اند روز دوشنبه و پس از ۲۵ ساعت با تلاش پلیس از درخت بلندی در مرکز سیاتل پایین آمد. وی هفته گذشته نیز یک شبانه روز را بر بالای یک درخت ۲۵ متری گذرانده بود و پس از پایین آمدن توسط پلیس بازداشت شد. دادگاهی این مرد درختی را به ایجاد مزاحمت برای کار پلیس و مختل کردن فعالیت بخشی از شهر متهم کرده است.

روز سه شنبۀ گذشته پلیس محل اطراف درختی را که کودی لی میلر از آن بالا رفته بود، برای جلوگیری از آسیب به عابران مسدود کرده بود. او از بالای این درخت به روی عابران شاخه های درخت و پرتقال و سیب پرتاب می کرد.

این مرد درختی که مجهز به یک چاقو بود به پلیس گفته بود که می خواهد روی آن درخت یک کلبه چوبی درست کند و همانجا بماند.

به دلیل ارتفاع بلند درختانی که کودی لی میلر انتخاب می کند ماموران آتش نشانی ترجیح می دهند بدون استفاده از زور و بالا رفتن از این درخت او را تشویق به پایین آمدن کنند چرا که خطر سقوط برای کودی لی میلر در صورت تلاش برای پایین آوردن وی وجود دارد. این مرد درختی برای انجام آزمایشات به منظور اطمینان از سلامت روانی وی به بیمارستان منتقل شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.