خبر فوری

شب نشینی با کوسه ها در آکواریوم پاریس

نظرها
شب نشینی با کوسه ها در آکواریوم پاریس
اندازه متن Aa Aa

خبر کوتاه

در فاصلۀ یازدهم تا سیزدهم آوریل، علاقمندان به کوسه ها می توانند در یک اتاقک شیشه ای در میان ۳۵ کوسه ای که در آکواریوم پاریس زندگی می کنند شب را به صبح برسانند. برای شب نشینی با این کوسه ها هزینه ای پرداخته نمی شود، کافی است علاقمندان به روی سایت این آکواریوم و «ایر بی.ان.بی» ثبت نام کنند تا شاید قرعه به نام آنها بیافتد.

این اتاقک شیشه ای که در عمق ۱۰ متری و در میان سه میلیون لیتر آب قرار داده شده است، مجهز به دوش، توالت و یک تخت خواب دونفرۀ بزرگ است. شام و صبحانه میهمانان این کوسه ها نیز توسط یکی از بهترین رستوران های پاریس تهیه خواهد شد.

این طرح با مشارکت آکواریوم پاریس و آژانس مسافرتی «ایر.بی.ان.بی» به اجرا درمی آید و کسانی که در این قرعه کشی برنده شوند توسط فرد بوییل، قهرمان آپنۀ جهان به اتاقک خود در عمق ۱۰ متری رهنمون خواهند شد.

پس از پایان مهمانی با کوسه ها قرار است این اتاقک شیشه ای در اختیار دانشمندان به منظور استفاده در بررسی و مشاهدۀ رفتار کوسه ها در محیط های مشابه این آکواریوم قرار داده شود.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.