خبر فوری
This content is not available in your region

شرکت اپل چهل سالگی خود را جشن می گیرد

نظرها
شرکت اپل چهل سالگی خود را جشن می گیرد
اندازه متن Aa Aa

شرکت اپل در اول آوریل سال ۱۹۷۶ در پارکینگ خانه والدین استیو جابز، بنیانگذار این کمپانی تاسیس شد. این شرکت اکنون در حالی ۴۰ سالگی خود را جشن می گیرد که به یکی از غولهای دنیای تکنولوژی تبدیل شده است.

تولید اولین تلفنهای همراه آیفون این شرکت در سال ۲۰۰۷ و نوآوری در ساخت آنها تحول قابل توجهی در ساخت تلفنهای همراه هوشمند ایجاد کرد.

جان رادولف، کارشناس شرکت «آی اچ اس» می گوید: «اپل یک نمونه عالی از یک شرکت قرن بیست و یکمی است. این شرکت نه تنها از نقطه نظر بزرگی اهمیت دارد بلکه از نظر تمرکز آن بر روی نوآوری نیز قابل توجه است.»

اپل با ایجاد تنوع در تولیدات خود و ساخت دستگاههایی از جمله آی پد و یا کامپیوترهای شخصی موقعیت خود را در بازار بیش از پیش تثبیت کرده است.

علاوه بر این اپل با ارائه سیستم اپل موزیک پا به عرصه موزیک آنلاین گذاشته و سعی دارد رقبای بزرگ این بخش از جمله «اسپاتیفای» را به چالش بکشد.

ساعتهای اپل موسوم به «اپل واچ» نیز از دیگر نوآوریهای این کمپانی است که قابلیت اتصال به آیفونها را دارند و در سال ۲۰۱۵ وارد بازار شدند.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.