وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.
خبر فوری

یوری پوتزمان، نماینده استونی در مسابقات آواز یوروویژن

یوری پوتزمان، نماینده استونی در مسابقات آواز یوروویژن
Euronews logo
اندازه متن Aa Aa

یکسال گذشته برای یوری پوتزمان (Jüri Pootsman) گردبادی از موفقیت های پی در پی بود. این خواننده جوان استونی به عنوان نماینده کشورش در مسابقات آواز یوروویژن انتخاب شده است. یوری پوتزمان سال ۲۰۱۵ برنده مسابقه استعدادهای آواز استونی ش که علاوه بر شهرت و موفقیت، قرارداد ضبط موسیقی یکساله بخشی از نتایج آن است.

گزارشگر یورونیوز در جریان «هفته موسیقی تالین» با خواننده ۲۱ ساله گفتگو کرد. یوری پوتزمان گفت: «همه چیز از مسابقه آواز استونی شروع شد. سال گذشته برنده شدم. بعد از آن همه چیز خیلی سریع پیش رفت. ولی خوشبختانه من مسیرم را درست ادامه می دهم. همه چیز خوب پیش می رود و حال هم یوروویژن پیش آمده است. کار را پیچیده ولی جالب کرده است.»

ترانه پلی (Play) یوری پوتزمان پنجم مارس در فهرست ملی استونی برای رقابت در یوروویژن امسال انتخاب شد. خواننده جوان اخیرا گروه خود را تشکیل داده و اولین آلبومش را به بازار عرضه کرده است. یوری پوتزمان در مرحله نیمه نهایی یوروویژن با نماینده سایر کشورها رقابت می کند. این مسابقات ۱۰ ماه مه در استکهلم برگزار می شود.