خبر فوری

امید زیاد فولکس واگن برای رسیدن به رشد بالا در سال ۲۰۱۶

نظرها
امید زیاد فولکس واگن برای رسیدن به رشد بالا در سال ۲۰۱۶
اندازه متن Aa Aa

علیرغم وجود بحران استفاده از نرم افزارهای غیرقانونی در خودروهای گازوئیلی ساخت فولکس واگن و تغییر و تحولات استراتژیک در آن، این کمپانی اعلام کرده احتمال زیادی وجود دارد که تا پایان سال ۲۰۱۶ به رشد بالایی دست یابد.

ماتیاس مولر، مدیرعامل فولکس واگن ضمن اشاره به تدابیر ویژه از جمله اجرای برنامه های صرفه جویی اقتصادی برای رسیدن به رشد می گوید: «خبر خوب اینست که بنیه گروه فولکس واگن برای تحمل بار مالی ویژه به اندازه کافی قوی است. تنها در سال ۲۰۱۵ نقدینگی شرکت ۴۰ درصد افزایش یافته و به رقم ۲۴.۵ میلیارد یورو رسیده است.»

فولکس واگن در حسابهای خود بیش از ۱۶ میلیارد یورو برای مقابله با رسوایی استفاده از نرم افزارهای غیرقانونی و دعاوی حقوقی ناشی از آن در نظر گرفته است.

این کمپانی در سال ۲۰۱۵ متحمل ضرر و زیان سنگینی معادل ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو شد. این میزان از ضرر طی ۲۰ سال اخیر بی سابقه گزارش شده است.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.