خبر فوری

تظاهرات کابل علیه تغییر مسیر خط انتقال برق؛ دیدگاه‌ها و مشاهدات شما

 نظرها
تظاهرات کابل علیه تغییر مسیر خط انتقال برق؛ دیدگاه‌ها و مشاهدات شما
اندازه متن Aa Aa

برگزاری تظاهرات بزرگ کابل در اعتراض به تغییر مسیر خط انتقال برق ۵۰۰ ولت افغانستان از بامیان به سالنگ،‌ بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های محلی و بین‌المللی داشت.
ابعاد این تظاهرات، رفتار صلح‌آمیز و آرام معترضان و مطالبات آنان از جمله مواردی بود که بار دیگر بسیاری را متوجه چالش‌های پیش‌ روی جامعه و دولت افغانستان کرد.

در برنامه این هفته «همراه با یورونیوز»، دیدگاه‌های شما مخاطبان را همراه با مریم شاهی، خبرنگار یورونیوز در کابل، با تقی امینی، مدرس دانشگاه و عضو شورای عالی مردمی در میان گذاشتیم.

همچنین می‌توانید نسخه شنیداری این برنامه را بشنوید:

برنامه «همراه با یورونیوز» هر پنجشنبه منعکس کننده نظرات کاربران و مخاطبان یورونیوز در مورد مسائل مهم روز است. این برنامه از طریق گوگل هنگ‌اوتز ضبط و به طور زنده در یوتیوب و وب‌سایت یورونیوز پخش می‌شود. برای شرکت در این برنامه صفحه‌های اجتماعی یورونیوز فارسی در شبکه‌های اجتماعی را دنبال کنید و یا با نشانی ایمیل hamrah@euronews.com تماس بگیرید.

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید.